ANI VĚČNOST NETRVÁ VĚČNĚ...
Na pergamenu ohmataném,
úhledné písmo modře se třpytí.
Mrtvolně bledý básník,
ve stínu modré růže píše.

Co víc chtít po pomateném,
jehož hudbou je vlčí vytí.
V bílých rukou zápisník,
na temi od vína číše.

Co si (ne)přečíst

Kuroshitsuji

22. srpna 2011 v 15:10 | Lului
Prázdniny se sice blíží ke svému konci, ale i přesto mám dost času, abych si mohla číst. Mým dalším úlovkem je manga s názvem Kuroshitsuji nebo také Black Butler =D (A, ano, stydím se sama za sebe, že to čtu až teď)
Pro ty nezasvěcené se jedná o příběh Ciela (asi 13 letého kluka) a jeho sluhy, Sebastiana. No prozradím vám, že se jedná o fantasy, tudíž Sebastian není jen tak někdo. Je to démon, kterého Ciel omylem za jedné nepěkné události vyvolá. No, ale ani Ciel není jen tak někdo, sice je to člověk, ale je to vysoce postavená osoba. Je hlavou rodiny, jelikož jeho rodiče zahynuli při požáru domu.
No a na co se můžete těšit? Pokud máte rádi "bišíky", tak (si) to určitě zkoukněte (přečťete).

Nechybí tomu akce. Občas se mi lehce tajil dech a občas mě bolelo břicho ze smíchu, no to hlavně když tam byl Grell.
No, sice jsem teprve u 60 kapitoly (no, teda ne že bych našla web kde je jich víc), ale opravdu mě nadchla. A když už tu o tom básním...

Petshop of Horrors

17. srpna 2011 v 12:06 | Lului
Petshop of horrors...

Dengeki Daisy

11. srpna 2011 v 15:58 | Lului
Dengeki daisy je další z mých velmi oblíbených mang. Stále vychází. Je to shoujo manga o dívce jménem Teru, její rodiče zemřeli a nakonec její starší bratr. Ten jí zanechal telefon, díky kterému mohla být v kontaktu s jeho kamarádem a spolupracovníkem, který si přezdívá Daisy. Ten se ji snaží povzbudit, ale ze začát mu Teru nechce moc otevřít srdce, příběh vlastně začíná, když se rozhodne být k němu upřímná. Hned na začátku mangy narazí ještě na další osobu, lehce zvrhlého školníka jménem Kurosaki. Tomu poté bude dělat "služku" kvůli rozbití okna.
Jaká je ale pravá povaha Kurosakiho? To vám neprozradím...
Potká svého milého Daisyho? Určitě, ale kdy? To vám neprozradím...
A jak tato manga dopadne? No to nevím ani já, jak už jsem psala stále vychází =D

Half Prince (1/2 Prince)

13. února 2011 v 15:55 | Lului
Half Prince je Manhwa která se odehrává v roce 2100. Jedná se o příběh dívky jménem Feng Lan (19 let, vysokoškolačka), která se po vsázce se svým bratrem, dvojčetem, zaregistruje do nové hry Druhý život/Secon Life. Jedná se o online hru kde potká spoustu zajímavých lidí. Jelikož, ale v vsázce byla podmínka, že nesmí používat "výhod" žen rozhodne se hrát za mužskou postavu.

Tuto manhwu (bohužel nedopřeloženou) naleznete ZDE nebo delší, ale v AJ (také ne zcela přeloženou) naleznete ZDE

****POZOR****
****SPOILER***

Bude hrát za postavu rasy Elfa (později s přízviskem Krvavý Elf) s povoláním Válečníka. Její herní jméno, Princ, k ní dokonale sedne, její postava totiž bude velmi krásná a přitažlivá a proto není divu, že na ní holky poletí. Nikdo ve hře, až na Lolidragon (skryté GM, které jí pomáhalo při vytváření postavy a později na jejího starého známého kamaráda (Zhuo Ling/ve hře Wicked), totiž neví, že za mužskou postavu hraje dívka a proto je téměř na každém kroku pronásledována fanynkami. Po nějakém čase se setká se svím bratrek, kterému naprosto omylem přebere dívku a on ji proto nenávidí. Později si znepřátelí i své rodiče v souboji klanů. Naštěstí se po nějakém čase zase udobří. Mezitím potká velmi zajímavé lidi.
Lolidragon-skryté GM
Doll-Nekromancer
Vlk-Dáge-ošetřovatel na škole hlavní hrdinky
Gui-profesor Feng Lan (zamilovaný do Prince, soupeř Wickeda)
Wicked-starý známý Feng Lan (zamilovaný do Feng Lan)
... a další ;)

*****KONEC*****
****SPOILERU****

Nějaké obrázky přímo z manhwy
POZOR OBRÁZKY MOHOU VYZRAZOVAT PŘÍBĚH





 
 

Reklama
Reklama

Cesta do pekla je dlážděna těmi nejlepšími úmysly.