ANI VĚČNOST NETRVÁ VĚČNĚ...
Na pergamenu ohmataném,
úhledné písmo modře se třpytí.
Mrtvolně bledý básník,
ve stínu modré růže píše.

Co víc chtít po pomateném,
jehož hudbou je vlčí vytí.
V bílých rukou zápisník,
na temi od vína číše.

Nový příběh

22. března 2014 v 19:24 | Lului
Ano, už je tomu tak, opět se pokouším donutit se dopsat něco, co jsem začala. Popravdě mě to i dost baví (někteří možná i pochopí proč) a proto minimálně jednu z částí příběhu rozhodně dokončím... Možná už dneska večer sem postnu první část.No a o čem že to vlastně bude? Nebudeme předbíhat, proto nastíním pouze tu první část s názvem Korunka pro sukubu.
Jak již název napovídá, budeme se pohybovat ve světě démonů a pekla. Snažila jsem se o jistou autentičnost, tak snad se vám to bude líbit. Není to žádná temná fantasy, té se ode mně asi jen tak nedočkáte, protože jsem příliš optimistická, ale je to spíš taková oddechovka s vcelku plytkými postavami. Hrdinka (to vám snad došlo, že to bude holka) je vcelku trubka, ale učí se celkem rychle, tak jí to snad odpustíte. Co víc říct, abyste mi hned neutekli, romantiku neočekávejte a velké boje taky ne, prostě se jen začtěte a nechte řádky plynout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Cesta do pekla je dlážděna těmi nejlepšími úmysly.