ANI VĚČNOST NETRVÁ VĚČNĚ...
Na pergamenu ohmataném,
úhledné písmo modře se třpytí.
Mrtvolně bledý básník,
ve stínu modré růže píše.

Co víc chtít po pomateném,
jehož hudbou je vlčí vytí.
V bílých rukou zápisník,
na temi od vína číše.

Keito-chan / Lului / Lilitth

27. června 2013 v 19:21 | Vědecký tým - Bakatéři |  O Lului
Už jsme slyšeli dost o tom, co je to Lului a teorie o jejím fungování, nyní se podíváme na to, jak pracuje její psychika.

Začněme od té základní osobnosti - Keito-chan
Keito-chan je většinu času milá osůbka plná života a radosti. Stále se směje a ráda pomáhá ostatním. Je v celku přátelská a má ráda společnost. Miluje své přátele a pokud by kdokoli ublížil některému z nich, neváhala by se pomstít.
Na druhou stranu se dokáže dost naštvat. Pokud se dostane do stavu "špatného rozpoložení" je schopná vrátit se do normálu během několika vteřin. Pokud nastane stav "naštvanosti" trvá jí to déle, až několik minut. Ze stavu "nasranosti" se už musí dostat nějakou reakcí - podle situace, většinou něco rozbije. Stav "nepříčetnosti" je vražedný stav - dostane se z něho pouze tak, že viníka minimálně pořádně praští.
Taky je dost náladová, což je často velmi nebezpečné. Protože už při "špatném rozpoložení" nedokáže držet jazyk za zuby - zticha je pouze při střetu se starší osobou a osobou nadřízenou (až na rodiče).
Má ráda modrou a černou barvu, kočkovité šelmy, sladké, bojí se psů.

Lului je většinou chladnější, ale stále dost upovídaná osůbka. Většinu času chrání Keito-chan před "nebezpečenstvími společnosti".
Je buď zcela klidná, lehce naštvaná nebo vytočená. Pokud je pouze naštvaná, je pouze chladnější než obvykle. Pokud je vytočená, tak přichází poslední část osobnosti, Lilitth.
Nenechává na sobě moc znát své pocity. Má problémy s udržením kontaktu s kamarády, které normálně nevídá.
Má ráda fialovou a černou barvu, motýly, sladké, nemá ráda psy.

Lilitth je tou "nejtemnější" částí osobnosti. Nemá potřebu se s kýmkoli bavit, výjimkou jsou stejně šílené osoby. Chrání Keito-chan před ostatními i jí samotnou.
Lilitth je stav naštvanosti sám o sobě, ale v poslední době se zjistilo, že dokáže být i ona klidná a vcelku milá. V normálním stavu se chová "jako" šílená, nenávidí všechny okolo a ráda děsí a znepokojuje ostatní. V klidném stavu je to vyrovnaná osoba se zálibou v děsivějších věcech, stará se o stejně šílené lidi a bojí se o ně.
Je jí jedno, jak se cítí ostatní, život je pro ni hra a tento svět hřiště. Všichni jsou její hračky, až na pár výjimek (stejně šílené osoby, jako ona).
Má ráda červenou a černou barvu, (v klidném stavu můry), sladké, nemá ráda nic.

Co se jejich (imaginárního) vzhledu týče:
Keito-chan:
Světle modré oči a dlouhé tmavě modré vlasy, které nosí vždy rozpuštěné. Nosí černé, volné šaty se světle modrým lemováním. Většinou nosí nějaké květiny.
Lului:
Popelavě fialové oči a dlouhé bílé vlasy, které nosí ve vysokém culíku. Nosí černý korzet přes prsa, černé kraťasy a punčochy s podvazky, za kterými mívá vrhací nože. U pasu má buď katanu nebo dvě střelné zbraně.
Lilitth:
Rudé oči a polodlouhé černé vlasy, které nosí rozpuštěné. Nosí černou košili s rozšířenými rukávy a černé kalhoty rozšířené u kotníků. Nosí zastrčený bičík za zády a v botách má schované nože.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rusty Gear Rusty Gear | 11. července 2013 v 23:52 | Reagovat

Takže.. takhle to je. O_o

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Cesta do pekla je dlážděna těmi nejlepšími úmysly.