ANI VĚČNOST NETRVÁ VĚČNĚ...
Na pergamenu ohmataném,
úhledné písmo modře se třpytí.
Mrtvolně bledý básník,
ve stínu modré růže píše.

Co víc chtít po pomateném,
jehož hudbou je vlčí vytí.
V bílých rukou zápisník,
na temi od vína číše.

The World God Only Knows

3. května 2013 v 21:34 | Lului |  Na co se (ne)juknout
Jelikož jsem onemocněla, krátila jsem si chvíli jedním anime. A to anime se jmenuje *pouští famfáry* The World God Only Knows.


Už dříve jsem se na to chtěla podívat, ale znáte to, skutek utek, ale tento týden jsme se k tomu konečně dostala a vážně toho nelituji!
Ve zkratce se jedná o příběh o geekovi, který upřednostňuje hraní "Dating sims" před realitou. Běžně své hry hraje během hodin a stále má vynikající výsledky (parchant jeden! já mám jen lehce nadprůměrné! =D), učitele tím samozřejmě štve, ale už se s tím ani nepokouší něco moc dělat. Jednoho dne mu přijde e-mail, myslí si, že se jedná o výzvu a tak okamžitě přijme. Jenže se jedná o smlouvu, jediným kliknutím se upsal démonce (ne zrovna šikovné), že bude balit dívky, ve kterých se schovávají 'Ztracené duše'. Tyto duše jsou utečené duše z pekla, které démoni chytají. Ztracené duše se schovávají v prázdnotě lidských srdcí a proto má tuto prázdnotu vyplnit láskou. Jenže náš předrahý hrdina dívku v životě ani nedržel za ruku. Nakonec však bude muset přijmout, jelikož pokud by nesplnil podmínky smlouvy, "náhrdelník", který se mu nasadil po přijetí smlouvy, by mu usekl hlavu a démonce taky.
Ale jelikož je náš hrdina inteligentní, nebo spíš dohrál už tolik her, které zná nazpaměť, že všechny dívky "přiměje" se do něho zamilovat. Jestli snad máte stejnou obavu o děvčata, jako já, že po zamilování budou bez svého drahého, tak se bát nemusíte, o to je postaráno, a jak? To si zjistěte sami.

Příběh: 9/10
Kresba: 7/10
Postavy: 9/10
~~~
Atmosféra: 8/10
Celkově: 8/10
Tohle anime opravdu doporučuji zhlédnout je totiž úžasně vtipné. Navíc samotný nápad je úchvatný. Já osobně jsem si toto anime opravdu oblíbila a zhlédla během dvou dní. Užijte si jeho sledování :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daletth Daletth | Web | 4. května 2013 v 22:41 | Reagovat

A sakra, další tip na to, na co se koukat... Neblázni u Bleache jsem se ještě nepřehoupla přes stovku (366) :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Cesta do pekla je dlážděna těmi nejlepšími úmysly.