ANI VĚČNOST NETRVÁ VĚČNĚ...
Na pergamenu ohmataném,
úhledné písmo modře se třpytí.
Mrtvolně bledý básník,
ve stínu modré růže píše.

Co víc chtít po pomateném,
jehož hudbou je vlčí vytí.
V bílých rukou zápisník,
na temi od vína číše.

Různé teorie o Lului

4. ledna 2013 v 16:12 | Vědecký tým - Bakatéři |  O Lului
Existuje dnes už několik teorií, týkajících se právě o tomto téměř vyhynulém druhu (vlastně se neví, jestli někdy byl nějak početnější).


Autorem jedné z níže popisovaných teorií je Její Velkomožná (Vele)Ničemnost a zároveň nejvyšší Smrtka (zkráceně jen Její Ničemnost). Její Ničemnost však nepatří mezi vědce, kteří zkoumají tento druh, a proto tato teorie nejspíš nebudou v přesném znění, jak byla vymyšleny, celý tým vědců se za to velmi omlouvá.

První 2 teorie - zrození Lului - autoři: Bakatéři

Má se za to, že Lului se vlastně vůbec nenarodila - jak by mohla, je jediná svého druhu a víc jich opravdu nejspíš nikdy nebylo a ani nebude - a jen tak se prostě vyskytla. Touto teorií chtějí Bakatéři podpořit dávno již neuznávanou teorii o Samoplození. Ta říká, že všechny organismy vznikly z něčeho neživého.
Vědecký kolektiv Bakatéři se tedy téměř jednohlasně shodl, že Lului nejspíše vznikla právě tímto způsobem. Vznikla nejspíše někde, kdy bylo přiměřeně teplo a sucho (rozhodně ne na nějaké poušti, nebo tak něco). Zároveň tam však muselo žít málo zvířat - hlavně kočkovité šelmy, které ji nejspíše vychovávaly, nějací motýlci a případně nějaké kunovité šelmy, lišky a vlci.
Nejspíš vznikla asi ze směsi tohoto:
...několik gramů čisté modré skalice rozpuštěné v lihu...
...trocha kočičích chlupů (z jakékoli kočkovité šelmy, odhaduje se však, že nejspíš z tygra nebo pumy)...
...špetka vápníku, hořčíku a dalších důležitých prvků...
...sušené rostliny a větvičky ze stromů (nejspíše směs: květů růže !modré!, třezalky tečkované, pomněnky, kopretiny, větve tisu, jasanu, kaštanu, lípy a břízy)...
...pak trocha kyslíku a oxidu uhličitého ze vzduchu...
To vše se mělo prý spálit (mimo první bod, kterým se to poté zalilo) a z toho nejspíš Lului vznikla. Vědci se toto však neodvážili potvrdit či vyvrátit pokusem, strach z toho, že by měli pravdu a opravdu vytvořili další Lului byl až moc velký.

!!!***UPOZORNĚNÍ, NEZKOUŠEJTE SI VYROBIT LULUI DOMA***!!!
Část vědců s touto teorií však nesouhlasí a tvrdí, že se Lului nevyskytla, ale narodila. Autoři první teorie jsou k této teorii velmi skeptičtí, ale i tak dovolili její zveřejnění.
Lului, jakožto cosi mezi člověkem a něčím jiným, nejspíše kočkou, se podle nich opravdu zrodila spářením těchto dvou druhů. Nejprve začaly dohady o tom, jak by se tyto dva druhy mohly spářit, na to však měli hned odpověď.
Člověk - zvěromág - se musel prý přeměnit na nějaký druh kočkovité šelmy. Tím také podporují teorii o tom, že Lului se ve skutečnosti může změnit na nějaký druh kočkovité šelmy, tuto domněnku podporuje většina členů kolektivu. Ani toto však nepřesvědčilo zbytek týmu o tom, že se Lului opravdu narodila.
Dále na svou obhajobu tvrdí, že je nemožné, aby Lului vychovávaly kočky. Na to však byl nalezen okamžitě protiargument, který se týkal pověsti o Remusovi a Romulusovi.
Jako svůj poslední argument uvádí, že je až moc podobná lidem, aby s nimi neměla nic společného. Na tento argument druhá strana nemohla vznést žádný protiargument, a proto nad touto částí stále visí veliký otazník. Ale tento fakt většinou raději přehlíží a věnují se něčemu jinému.

Druhá teorie - vdechování všeho možného - autorka: Její Ničemnost

Pro objasnění, v jednom období ze života Lului, Lului vše vdechovala - především jídlo a později i pití. Proto vznikla tato teorie. (Další objasnění - při návštěvě Jehovistů, kteří věčně někomu cpou svou víru, Luluin "bratr" vyběhl ke dveřím, dlouhé tmavé vlasy měl rozpuštěné (a má bradku), na sobě černé triko s potiskem obráceného pentagramu s kozlí hlavou uvnitř a zařval "My jsme satanisti!", potom ho mamka poslala do vnitř a poslala je konečně pryč. Pak šli k sousedům, a když se kolem nich vraceli, tak Lului otevřela okno a zařvala na ně "Satan s vámi!" - za to si vysloužila "mamčin" řev. No a potom už k nim Jehovisti ani nepáchli a ji samotnou obcházeli velikým obloukem.)
A teď už k teorii samotné:
Lului prý byla za tento čin (výše popsaný) prokleta Jehovisty. Prokletí spočívalo v tom, že se v jejích plicích objevila černá díra, kterou vše co vdechla, šlo přímo do Jehovistické (omlouváme se, Bakatéři neví jak to skloňovat) základny, kde je na milióny Jehovistických embryí. Takže když vdechne jídlo či pití, vyživuje tím právě tato embrya. A proč? Jehovisté se totiž připravují na válku!

Třetí teorie - shluk buněk, něco jako "mozek" - autoři: Bakatéři

Tato teorie je velmi rozšířená a uznávaná. I po takové době, po kterou existuje, nikdo nenašel nic, čím by tuto teorii mohl zpochybnit natož vyvrátit.

Bakatéři při svém výzkumu měli možnost sledovat "mozkovou" činnost Lului a zároveň sledovat vše, co dělala navenek.
Při pozorování zjistili, že ačkoli mozek má, nebo alespoň něco tomu podobného, nevyužíváho celý. To vlastně nikdo z nás, ale nikoho by ani nenapadlo, že využívá jen několik nervových buněk, které jsou dosti odlišné, od těch našich. Mají totiž svá pohlaví (jak už bylo objasněno v předchozím článku).
Dále zjistili, co se jí odehrává v hlavě po dobu, kdy se zdálo, že například dává pozor při hodině, nebo si s někým povídá. Nutno podotknout, že se většina týmu z tohoto šoku dlouho vzpamatovávala, pár jich dokonce po tomto incidentu odešlo z týmu a jeden člen musel být následně odvezen do ústavu.
Zjistilo se totiž, že v její hlavě jede stále dokola Yaoi, málo kdy prostřídané Yuri či Hentai. Naštěstí měla i světlé chvilky, kdy se opravdu většinou nervových buněk soustředila na výklad učitelů, případně myslela na něco méně úchylného. Takovéto chvilky vědci opravdu vítali a děkovali za ně bohu (nutno podotknout, že jakoby Lului o tom věděla, je napomínala slovy "Říká se Jashine-sama!")
Jednu zvláštnost si však vědci nemohou vysvětlit. A tou je, že ačkoli většinu času nedává vůbec pozor, je to jako by alespoň pár jejích nervových buněk stálo v koutku a zaznamenávaly určité informace o jejím okolí a to často i při spánku.

Čtvrtá teorie - o stálé přítomnosti halucinogenních látek v organismu - autoři: Bakatéři

Ano je to tak. Tato teorie je sice jednou z nejnovějších, ale i tak je společně s předchozí teorií tou nejuznávanější.
Vědci se snažili přijít na to, proč se Lului chová, tak jak se chová - jako zfetovaná. Jelikož ani po několika měsíčním sledování 24/7 neviděli žádný sebemenší náznak toho, že by Lului požívala jakékoli látky, které by u ní tento stav mohly navodit, mysleli si, že je Lului díky pouhému shluku buněk prostě taková.
Ale nejnovější studie ukázali, že tomu tak nemusí být. Její tělo je nejspíše nějakým způsobem uzpůsobeno k tomu, aby látky samo vyrábělo. Což přivedlo vědce k otázce, jestli by se tento jev nedal nějak odstranit. Zatím vědci ztroskotali na tom, že vlastně stále nevědí, co tyto látky produkuje, nebo zapříčiňuje tuto produkci. Ale Bakatéři se nehodlají vzdát a stále shání cokoli, co by jim mohlo v tomto pomoci.

Ale nejnovější studie ukázali, že tomu tak nemusí být. Její tělo je nejspíše nějakým způsobem uzpůsobeno k tomu, aby látky samo vyrábělo. Což přivedlo vědce k otázce, jestli by se tento jev nedal nějak odstranit. Zatím vědci ztroskotali na tom, že vlastně stále nevědí, co tyto látky produkuje, nebo zapříčiňuje tuto produkci. Ale Bakatéři se nehodlají vzdát a stále shání cokoli, co by jim mohlo v tomto pomoci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Cesta do pekla je dlážděna těmi nejlepšími úmysly.