ANI VĚČNOST NETRVÁ VĚČNĚ...
Na pergamenu ohmataném,
úhledné písmo modře se třpytí.
Mrtvolně bledý básník,
ve stínu modré růže píše.

Co víc chtít po pomateném,
jehož hudbou je vlčí vytí.
V bílých rukou zápisník,
na temi od vína číše.

Lului

4. ledna 2013 v 13:38 | Vědecký tým - Bakatéři |  O Lului
Vědci už se velmi dlouho přeli o to, jestli má Lului mozek a pokud ano, jak vypadá a na jaké bázi funguje. Tady je výsledný verdikt a další informace o tomto záhadném tvorovi (poněkud dlouhé blábolení)

Lului sice nemá mozek, jaký mají lidé. Místo něj má shluk několika nervových buněk, nejedná se však o normální nervové buňky. Jedná se o něco dosud neviděného, mají totiž své vlastní pohlaví. Většina je mužského pohlaví a několik je ženského pohlaví a proto je podle všecho běžné, že se v její hlavě odehrává naprosto něco jiného, než na co to vypadá. Hlavně se tedy jedná o přehrávání Yaoi či jeho vymýšlení (velmi často párování jejích spolužáků), občas se na první místo dostane Yuri nebo Hentai, ale 95 % času se jedná o Yaoi. Dále poté přemítání o jejích dílkách (nelze to ani nazvat příběhy/básničkami), občas se jí ve výkladu či textu zalíbí nějaké cizí slovo/název a tak si jej zapíše, aby tak něco/někoho mohla později pojmenovat.
Také se jedná o zvrhlou yaoistku. *1)
Vědci zjistili, že většině předmětům nevěnuje pozornost a proto se vědci jejím známkám opravdu diví (,že jsou tak dobré).

Mezi její zvláštnosti patří například fakt, že je svým shlukem buněk, které povětšinu času nazývá mozkem, napojena na FanFiction.net, proto se často stává, že prostě nemůže usnout, když vyjde noná kapitola jejího oblíbeného příběhu. *2)

Vědci si také ověřili své domněnky o její povaze a běžném chování.
Ti, kteří ji neznají, si často myslí, jak je to tichá, milá, usměvavá a slušná dívka. To je však jen nevědomá přetvářka. Ti, co ji znají, ale ne až tolik, tak se domnívají, že je to celkem upovídaná dívka se zvláštním smyslem pro humor, který nachází hlavně v dvojsmyslech, a je celkem zvrhlá. Ani toto však není úplná pravda. Ti, co ji znají nejlépe, ji znají jako velmi, velmi zvrhlou yaoistkou, která spáruje každého, koho zná, má ráda kočkovité šelmy (většinu zvířat nenávidí) a modrou a černou barvu, má ráda roztomilé věci, je hrozně upovídaná a veselá, je otevřenou bisexuálkou.
Avšak ani to není celá pravda. Svou pravou tvář doopravdy nikomu neukazuje, svoje slzy si nechává pro sebe, stejně jako své problémy a bolavé srdce. Je velmi náladová, urážlivá, strašná citlivka, nenávidí spoustu věcí a lidí a to zcela bezdůvodně, nenávidí vše, na co "člověk" musí být manuálně zručný, taky je často vzteklá, taky bez důvodně, je strašně líná a nic nedodělá bez neustálého překecování (často ani s tím ne).

Na ukázku jejího běžného chování se vědci rozhodli popsat její normální (všední) den:
Ráno má několik budíků: 5:15; 5:30; 5:45; 5:55; 6:00; 6:05; 6:10; 6:15; 6:20; 6:25; 6:30 - touto dobou většinou z postele vyleze (dalších 15 minut trvá její oblékání a přechod do přízemí), tam si tedy kolem 6:45 zapne počítač (případně jej pouze probudí) a jde si udělat snídani/kafe, u počítače zůstane tam asi do 7:00, poté si vyčistí zuby, navoní a oblékne si kabát.
Cestou do školy vyzvedne svou kamarádku a jdou spolu do školy. Ve škole přemýšlí hlavně o Yaoi o podobných věcech. Po většinu času se nesmyslně tlemí a žije si ve svém světě. Čas od času s ní někdou náhodou chce mluvit, nebo jen pobavit její reakcí, a tak ji z jejího světa vytrhne. Reakce vypadá následovně: chvíli ještě čučí kamsi, poté na vteřinku vyvalí oči, pak rychle vdechne vzduch a poté sebou cukne, při sedu občas nadskočí.
Během hodin se čas od času rozhodne dávat pozor, aby se doma nemusela učit (ani v opačném případě by se asi moc neučila). Jinak větřšinou vymýšlí různé krávoviny, nebo na něco vzpomíná = většinu času se tiše tlemí a snaží se ignorovat zvláštní pohledy spolužáků (pokrok - většina spolužáků už si na její všudy přítomný smích zvykla).
Při obědové pauze zásadně nechodí na oběd - "povídá si" se spolužačkou = čumí s ní z okna, čemusi se tlemí a napůl poslouchá, jak jí spolužačka něco říká (pro ujasnění, vnímá ji a občas odpovídá). Po příchodu některých spolužáků z oběda (hlavně dvou - pro ukázku je nazývejme Thx a Lry) se spolužačkou často provokují Lry, naopak po příchod Thx je Lului často provokována ona.
Po cestě domů si buď povídá s kamarádkou (tou z rána), pokud s ní jde, a poté si přemýšlí - nejčastěji Yaoi či nějaké příběhy, případně na něco vzpomíná, pokud s ní nejde domů, dělá to samé celou cestu.
Po příchodu domů se převlékne a jde na počítač - povětšinou číst Yaoi, méně častější je čtení normálních mang/povídek, případně něco psát, nebo prohledávat obrázky svých oblíbených postav/párů - Yaoi.
Občas sejde ze svého pokoje do přízemí a napije se či nají. Občas je také donucena něco udělat (třeba jako utřít uklidit suché nádobí)
Po takovýchto činnostech se jde uklidnit - Yaoi občas i normální mangy/povídky.
Spát chodí, když jde, její bratr, aby jej nebudila a ještě před tím, než usne, si nastaví všechny dodatečné budíky. Sny nemívá a když, tak jsou dost ujeté.
Budík ji opět poprvé vzbudí v 5:15 a poté se to celé opakuje.


Důkazy, které mohou být zveřejněny:
*1) záznam z odporné sociální sítě známé pod skratkou FB

Už vážně nepochybuji, na jaké bázi funguje můj mozek, pokud se tímto slovem ten shluk několika buněk dá nazývat...
Vybavila jsem scénu z Hvězdného Prachu, kde se Tristan snaží zalíbit Viktorii a kecá jí o tom, jak jí přinese tohle a tamto a než ji stihne políbit, vyklopí, že půjde za polární kruh a zabije pro ni ledního medvěda a donese jí jeho hlavu. No a můj "mozek" na to hned vymyslel ekvivalentní rozhovor démona s yaoistkou-mnou =D
Přivedl bych ti devítiocasou lišku
*nakloní se*
Přivedl bych ti night-maru
*nakloní se ještě o kousek víc*
Přivedl bych ti nejkrásnějšího inkuba...
*vrátí se do své původní pozice*
...a toho bych před tvýma očima změnil na sukubu
*padne mu kolem krku*


*2) další záznam z téže odporné sociální sítě

Můj mozek je asi napojenej na FanFiction.net, jinak si to neumím vysvětlit... včera jsem šla spát celkem včas, abych dneska vstala, ale to bych ještě musela usnout. Usínala jsem cca hodinu a půl a myslela jsem, že, už asi neusnu. Dnes ráno jsem zjistila, že tou dobou, kdy jsem prostě ne a ne usnout, ačkoliv jsem byla utahaná, vyšly dvě kapitoly mých oblíbených příběhů. =D =D =D
V dalším článku v této rubrice se dozvíte o dalších zvláštnostech tohoto druhu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caseyslilt Caseyslilt | E-mail | Web | 22. září 2017 v 16:23 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>More info...</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Cesta do pekla je dlážděna těmi nejlepšími úmysly.