ANI VĚČNOST NETRVÁ VĚČNĚ...
Na pergamenu ohmataném,
úhledné písmo modře se třpytí.
Mrtvolně bledý básník,
ve stínu modré růže píše.

Co víc chtít po pomateném,
jehož hudbou je vlčí vytí.
V bílých rukou zápisník,
na temi od vína číše.

Pořídíme si myši!

11. března 2012 v 20:39 | Lului |  FanFikce21
Ta tohle je další parodie ze světa Naruta =D Doufám, že se vám bude líbit =P

*V Akatsuki skrýši*

"Běž! To dáš!" zvolal nadšeně Deidara a dál pozoroval běžícího hliněného hlodavce.
Itachi aktivoval svůj sharingan a vytvořil svému malému tvorečkovi vizi potravy kousek za cílovou čarou a naopak kočkou na startovní čáře.
Sasori upřeně pozoroval svou loutku a popoháněl ji vpřed.
Konanina origami potvůrka běžela hned vedle těch jejich.
Když všechny čtyři myšky doběhly za cílovou čáru, Pein k jejich majitelům promluvil. "Dobrá, nebylo to úplně špatné, ale…" dramaticky se odmlčel. "Takhle ten turnaj nevyhrajeme! Uvědomte si, že stojíme proti loňským výhercům!" Všechny si prohlédl. "Konan, drahoušku, už jsi vymyslela způsob, aby tvoje myš nevzplanula tak lehce?"
"Ne."
"Itachi, musíš svoji taktiku vylepšit, pamatuj, kdo proti nám stojí!"
"Hm."
"Sasori, tvoje loutka je sice odolná, ale ne zas tak rychlá, vylepši to!"
"Jo."
"Deidaro, budeš schopný svou loutku obětovat pro možnost vítězství?"
"Jop, un."
"Dobrá, takže, Itachi, až ji nakrmíš a napojíš, dej ji odpočinout."
"Hm."

*O několik dní později v Konoze - místo konání turnaje*

"Vítejte na finálovém závodě letošního turnaje v závodech myší!" Začal uvaděč. "Dnes proti sobě stojí tým z Konohy a tým z Akatsuki. Z Konohy soutěží: Kakashi, Shikamaru, Sasuke a Jiraiya, naproti nim přichází členové týmu z Akatsuki: Itachi, Sasori, Deidara a Konan."
Všech osm z nich uložilo své myšky do boxů před tratí. Jiraiya dal na konec tratě jednu ze svých knížek a otevřel ji a závod mohl začít.
"Teď!"
V tu chvíli byly myšky vypuštěny na trať. Do vedení se dostala Konanina lehoučká myška společně s tou Itachiho. Netrvalo to dlouho a začala je dobíhat ta Shikamarova, která běžela přesně jako její pán, jen s tím rozdílem, že Shika běžel vedle tratě a dával pozor, aby nepřerušil stínové spojení. V tu chvíli je doběhly i všechny ostatní myšky a teď běžely všechny v téměř přesné rovině. Jiraiyova myš byla hnána dopředu vizí úchylné knížky. Stejně tak i její majitel? Ano, opravdu, Jiraiya už také běžel vedle tratě. Itachi, Sasuke i Kakashi zvolili stejnou taktiku a tou byla iluze. Sasori nechal svou loutku rozpadnout se, tím zatarasil cestu té Shikově, který si této překážky nevšiml, a poté ji znovu složil a malou myšku v ní zabil. Myška rychle mrtvolu vyhodila a přidala do běhu, aby se k ostatním alespoň přiblížila.
"Deidaro, teď!"
"Katsu!" Deidarova myška vybuchla a zabila tu Sasukeho a Jiraiyovu, které byly nejblíže, ale k překvapení všech přítomných z oblaku prachu vyběhla další, o něco menší myš a ta dál pokračovala v běhu.
Kakashiho myš využila zmatku a poničila tu Konaninu tak, že už dál nemohla běžet. Kakshiho myška se drala dopředu.
Deidara se zasmál. Myška nabrala rychlost, vyběhla na záda Itachiho myšky a vyskočila co nejvýš a nejdál jak jen mohla. "Katsu!" zvolal její majitel a myška se rozlítla do všech stran. Všichni nechápavě pozorovali tento čin. Konan si zakryla obličej.
"Deidaro!"
Najednou se rozsvítilo červené světýlko, které oznamovalo, že do cíle doběhla nějaká myška.
"Tohle je umění, un."
Všichni civěli na trať, kde byly všechny myšky, až na tu Deidarovu, samozřejmě, která byla rozmetána téměř všude. Na startovní čáře, na prvním metru, v páté zatáčce, na cílové rovince, i… I za cílovou čarou? No ano, opravdu tam jeden její kousek byl.
"Vítězem letošního turnaje je tým Akatsuki!" oznámil všem přítomným uvaděč.
Na chvíli se rozhostilo ticho a poté začali všichni jásat a gratulovat letošním výhercům. Tsunade jim předala pohár a peněžní odměnu.

*V Akatsuki skrýši*

Kakuzu se probudil až téměř v poledne. Se zlověstným úsměvem vešel do společné místnosti, kde v tu chvíli seděla celá Akatsuki. "Pořídíme si myši!"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatake Kakashi Hatake Kakashi | Web | 11. dubna 2012 v 19:10 | Reagovat

Tak to bylo famózní.Vážně úžasný.Moc se mi to líbilo!!!! 8-)  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Cesta do pekla je dlážděna těmi nejlepšími úmysly.