ANI VĚČNOST NETRVÁ VĚČNĚ...
Na pergamenu ohmataném,
úhledné písmo modře se třpytí.
Mrtvolně bledý básník,
ve stínu modré růže píše.

Co víc chtít po pomateném,
jehož hudbou je vlčí vytí.
V bílých rukou zápisník,
na temi od vína číše.

Cat street - live-action

1. března 2012 v 20:49 | Lului |  Na co se (ne)juknout
Kon'nichiwa,
tentokrát jsem zkoukla Cat street. Už je to dlouho, co jsem četla mangu, ale i tak se mi podařilo vybavit si nějaká fakta.

Zpět k live-actionu.K mému překvapení jsem však našla pouze šest epizod a to je také konečný počet epizod. Myslím, že to zbytečně moc zkrátili. Ačkoli si mangu pamatuji jen mlhavě, jsem si jistá, že celkem dost scén vynechali, pěkných scén. Taky musím přiznat, že herečka vybraná pro Keito, hlavní hrdinku, mi moc hlavní hrdinku z mangy nepřipomíná, ale zbytek hlavních hrdinů opravdu ano.
No, popravdě 6 dílů na mě prostě moc dojem neudělalo, takže nemám moc co dalšího říct. Ale věřím, že někomu jinému by se to mohlo určittě líbit. =D (http://www.dramacrazy.net/japanese-drama/cat-street/)
Příběh je o dívce jménem Keito, která je ve svých 7/10 letech (tady si nejsem jistá, ale myslím, že v 10) dětskou herečkou, bohužel se však pár věcí "zvrtne" a ona se nakonec kvůli jisté okolnosti uzavře do sebe a přestane chodit do školy. Ve svých 17 letech se dostane do volné školy El Liston a tam potká své nové přátele. zase se něco stane a, což mě dost štve, je konec. V manze je toho však mnohem více. No, proto doporučuji nejdříve shlédnout toto a až potom mangu, nebo možná live-action úplně vynechat, což přiznávám s hlubokým smutkem. Tento live-action mě totiž dost zklamal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Cesta do pekla je dlážděna těmi nejlepšími úmysly.