ANI VĚČNOST NETRVÁ VĚČNĚ...
Na pergamenu ohmataném,
úhledné písmo modře se třpytí.
Mrtvolně bledý básník,
ve stínu modré růže píše.

Co víc chtít po pomateném,
jehož hudbou je vlčí vytí.
V bílých rukou zápisník,
na temi od vína číše.

Kuroshitsuji-anime

23. srpna 2011 v 14:26 | Lului |  Na co se (ne)juknout
Dřív jsem anime moc nemusela, měla jsem raději mangy (což stále mám), ale některé scény je lepší vidět "hýbat se", ne jen nepohyblivé. Navíc většina anime se zas tak nedrží mangy, takže můžeme vidět nové příběhy se stejnými hrdi, ale teď už k tomuto konkrétnímu anime.
Sebbík je okouzlující komorník, Ciel je sladký hrabě s ostřejší povahou, než by se na jeho věk hodilo, Grell je věčně zamilovaný smrťák, kterého jeho parťáci (Will a Ronald) věčně vytahují z průšvihů, tajemný Undertaker a spousta dalších okouzlujících bišíků, co víc si můžeme přát. Příběh se odehrává ve staré Anglii, kde mladý Ciel řeší, spolu se svým komorníkem, Sebastianem, případy, které tíží mysl jeho královny. Ale nejen to se bude dít celých 36 dílů (1. série - 24, 2. série 12), Cielovy rodiče zavraždili a on je i sebe chce pomstít, v tom mu pomáhá nejen Sebastian, kterého přivolal, aby mu sloužil, Sebastian totiž není jen tak někdo, je to démon.
Můžete se těšit na smrťáky, démony, anděla a mnoho dalšího. Já osobně anime dávám 8/10, jelikož některé věci mi tam tak úplně nesedí, ale jinak se jedná o opravdu úžasné anime, na které je téměř povinnost se podívat =)
http://www.anime-manga.cz/kuroshitsuji-tnt (Na této stránce jsou videa online s českými titulky a je nutná registrace /zdarma/)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Cesta do pekla je dlážděna těmi nejlepšími úmysly.